Se Habla Español |
Jerico offers flexible financing terms through Navitas Credit. Fill out the application to get the equipment you need today!
| Area | 60"W x 18"D |
|---|---|
| Capacity | 5 lb. per sq. ft. |
| Depth | 18" |
| Features | adjustable shelf |
| Installation Type | ceiling mount |
| Material | stainless steel |
| Number of Decks | double deck |
| Product Type | overshelf |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Advance Tabco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545116758 |
| Shipping Origin | 751420000 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 cm |
| Item Depth | 18 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Overshelf, Ceiling-Mounted |
| Specsheet | View Specsheet |